KONST / Litografier / Färglitografi 12409256
nr 1240 9256
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/35, bladets mått: 45x31 cm, löst blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:13:06
7/3 13:14:11